terapia
Zdroj: TS
NewsHIP-HOP

Terapia má vonku nový album V raji, nahrali ho v rekordnom čase!

Terapia a nový album V raji

Zoskupenie Terapia nám po dlhšej spoločnej odmlke prináša nový štúdiový album, ktorý dostal názov V raji! Pred vydaním projektu sa duo v zložení Tyor a Jurgi rozhodli priniesť jedinečnú kampaň, ktorá spočívala v banneroch po rôznych častiach Bratislavy. Vydania albumu sme sa dočkali po tom, ako toto duo v minulom roku sústreďovalo svoju energiu na sólo projekty.

Album obsahuje spolu 7 skladieb, pričom premiérový song, ktorý nesie taký istý názov, ako názov albumu, sa tiež dočkal vizuálneho spracovania. Videoklip pre túto skladbu si zobral pod taktovku videomaker Daky, ktorého meno sa už spomínalo pri hudobníkoch ako sú Gamba a mnoho ďalších.

Ide o najrýchlejšie nahratý album zoskupenia Terapia. Po nasťahovaní do nového štúdia sme dostali umelecký impulz a dokázali sme vytvoriť 7 skladieb, ktoré sú absolútne iné v rámci zvuku voči naším minulým veciam. Album sme sa snažili zamerať témovo na to, aby si každý človek našiel a vážil svoje ja, svoje korene a hlavne svoj raj. Dúfame, že sa Vám bude album páčiť a dodá potrebnú motiváciu, ktorú niektorí môžu potrebovať!

Spoločne s vydaním albumu bol tiež spustený predaj merchu, ktorý sa nesie v dôverných farbách skupiny Terapia. Album sa dočkal oficiálneho vydania 14. mája a je možné ho nájsť na všetkých streamovacích platformách.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS, Spotify

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame