Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Fobia Kid a Separ v spoločnej strašidelnej novinke Wake Up (VIDEO)
fobia kid separ
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Fobia Kid a Separ v spoločnej strašidelnej novinke Wake Up (VIDEO)

Fobia Kid a Separ v novinke strašia

Raper Fobia Kid pokračuje vo vydávaní hudby so strašidelným podtónom, tento raz mu na tracku Wake Up hosťuje Separ! Song, ktorý vyšiel vo štvrtok, 11. mája aj s videoklipom, dostal aj svoj vizuál, ktorý zrežíroval BadtapeFilmz. Chalani v klipe vyťahujú črevá, manipulujú s krvou a používajú sekery. Song bude súčasťou nadchádzajúceho Fobiovho projektu Éra Vampíra.

Všetko nasvedčuje tomu, že nám raper prinesie druhý album už naozaj čoskoro. Naposledy sme o ňom počuli vďaka projektu Strašidelný dom z júna minulého roka, v ktorom sa točil okolo tematiky, ktorá jasne vyplýva z názvu tohto albumu. Tento raz nazrie do sveta upírov, čím nám ukazuje svoj zámer odčleniť sa od zvyšku scény. Pevne veríme, že mu táto kreativita vydrží a nová hudba nám v ušiach pristane čím skôr!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame