King Shaolin
Zdroj: archív kapely King Shaolin
KLIPSK/CZNewsEDMPOPVideo

Kapela King Shaolin s novým a autentickým klipom k songu Change (VIDEO)

King Shaolin a nový klip

Skladba Change predstavuje druhý singel kapely King Shaolin z aktuálneho EP Emotions a teraz získava svoj vizuál, v ktorom si po dlhšom čase zahrali aj všetci členovia kapely. Navyše chlapcov z King Shaolin uvidíme už toto leto aj na Lovestream Festivale so speváčkou Celeste Buckingham.

Skladba vznikla v období, keď spevákov obľúbený interpret John Mayer vydal svoj najnovší album Sob Rock a hneď ho oslovili riffy a melódie, ktoré John hrá veľmi citlivo na svojej gitare.

Chcel som vložiť podobný motív do vlastnej skladby, a preto je rovnako nosná melódia piesne hraná na gitare. Pri naspievaní som sa snažil o citeľnú dynamiku, keď sú slohy zaspievané veľmi jemne a od polovice skladby do toho dávam už naozaj všetko, keďže King Shaolin je stále rocková kapela,“ s úsmevom hovorí spevák Domi Stoff, ktorý skladbu aj produkoval.

Skladba je príbehom o žene s potenciálom

Nahrávanie prebiehalo v bratislavskom štúdiu Rita. Nosným prvkom skladby je priama reč k žene, ktorá je stratená vo svojich traumách. Vytvorila si toxický návyk, no s myšlienkou, ak by zmenila svoje tendencie, ktoré ubližujú jej duši, tak by spoznala svet skutočnej lásky.

Mojou ambíciou bolo zahodiť ten kameň, čo mi ležal na srdci už dlhšiu dobu. Skladba Change je príbeh o žene, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál a talent, no jej život neustále ovplyvňujú démoni, ktorých nosí v hlave a nevie sa ich zbaviť,“ ozrejmuje Domi Stoff, ktorý je autorom hudby aj textu.

Ďalej pokračuje: „Dôsledkom toho je, že sa nevie naplno otvoriť a v partnerovi nehľadá pokoj a stabilitu, ale naopak len potrebuje uznanie od hocikoho, aby jej ego bolo uspokojené. Má malé sebavedomie kvôli traume z detstva, ktorej nechce čeliť, čo ju, samozrejme, posúva stále hlbšie do mizérie.“

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame