calin kvítek pretty boy
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Calin a kvítek vydali singel Pretty Boy, z rapera sa v klipe stáva zlodej (VIDEO)

Calin, kvítek a singel Pretty Boy

Anjelský objav Calin si pre fanúšikov pripravil nový singel, vydal skladbu Pretty Boy, na ktorej pracoval aj český producent kvítek.

Zo slávnostného odovzdávania českých hudobných cien si Calin odniesol sošku Anděla za prvenstvo v kategórii Objav roku. Akadémia, ktorá rozhoduje o víťazoch, speváka s viac ako 800 tisíc poslucháčmi na Spotify konečne akceptovala, keď v minulom roku prepísal tabuľky v Čechách aj na Slovensku s albumom POPSTAR a singlom Hannah Montana.

Je spoluzakladateľom brnenského labelu Mike Roft, kde na značke Rychlí kluci zverejňuje nahrávky vychádzajúce z rapovej hudby a pouličnej kultúry. Nie je dôležité, ako jeho generačnú hudbu budeme štýlovo označovať. Koketuje s moderným r&b, popom, tanečnou hudbou i rapom.

Jeho skladby sú žánrovo všežravé a oslovujú stovky tisíc mladých poslucháčov v Čechách a na Slovensku. S Viktorom Sheenom vydali tento rok spoločný album ROADTRIP a dosiahli na métu, o akej sa interpretom z východnej Európy doposiaľ len snívalo.

Počas prvého víkendu bol album ROADTRIP druhým najpočúvanejším na celom svete! Viac prehratí mala len globálna hviezda RAYE s My 21st Century Blues. Všestrannosť a žánrovú nevyhranenosť Calin potvrdzuje aj na novom singli.

Skladbe Pretty Boy dominuje ostrý gitarový riff, tempo udáva výrazná basová linka a živo znejúce bicie. A samotný spevák prekvapí civilným prejavom. Pesničku doprevádza filmový videoklip, v ktorom si úlohu detektíva vyšetrujúceho bankovú lúpež zahral Marek Taclík.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame