Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Nerieš a DMS odpália na festivale Follow prvú spoločnú show!
nerieš dms follow festival
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsEventyHIP-HOPSlovenskoVideo

Nerieš a DMS odpália na festivale Follow prvú spoločnú show!

Nerieš a DMS budú mať spoločnú show

Follow Festival na Donovaloch bude miestom historického stretnutia dvoch slovenských hudobných skupín Nerieš a DMS. Tí sa 10. júna spoja v rámci svojej úplne prvej spoločnej show.

V súčasnosti patria medzi najpopulárnejšie a najpočúvanejšie hudobné skupiny, preto toto spojenie sľubuje jedinečný a neopakovateľný zážitok pre všetkých fanúšikov a tiež návštevníkov festivalu.

Organizátori festivalu sa snažia priniesť to najlepšie z hudobnej scény a táto spoločná show je pre nich jedným z vrcholov sobotného programu. 10. júna na na Follow Festivale odznejú hity ako 10 minút, Viac, Čo Bude a množstvo spoločných featuringov v unikátnej spoločnej show.

Toto bude prvýkrát, kedy sa tieto dve kapely spoja a vytvoria niečo skutočne nezabudnuteľné, takže ak ste fanúšikom týchto skupín, určite by ste si to nemali nechať ujsť.

Okrem spoločného vystúpenia Nerieš a DMS sa počas víkendu 9. a 10.júna návštevníci Follow Festivalu môžu tešiť aj na množstvo ďalších skvelých hudobníkov a DJov ako Polemic, Gleb, Sima, Yzomandias, Samey, Helenine Oči, Manene, Johnny Bee a ďalší.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame