Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majk Spirit vydá svoj piaty sólový album s názvom Playlist už 5. mája
majk spirit playlist album
Zdroj: instagram.com
NewsHIP-HOP

Majk Spirit vydá svoj piaty sólový album s názvom Playlist už 5. mája

Majk Spirit čoskoro vydá nový album Playlist

Raper Majk Spirit nám konečne posunul správy, na ktoré sme tak dlho čakali, oznámil totiž vydanie nového albumu Playlist! Projekt sa k nám dostane už v piatok, 5, mája 2023.

Milí moji fans, aj všetci ostatní. Som viac ako 20 rokov v hudbe, viac ako 10 rokov mám primetime a napriek tomu (alebo skôr práve vďaka tomu) cítim, že máme pred sebou jednu z najlepších sezón, aké som kedy mal. Už o necelé 2 týždne dropne môj 5. sólový a zároveň 10. štúdiový album,“ píše Majk na Instagrame.

Po projektoch Nový Človek, Y Black & Y White, Nie Som Tu Náhodou a Artist sa tak dočkáme pokračovania série sólových albumov, pričom ten posledný vyšiel už v roku 2020. Spirit dodáva, že drvivá väčšina z jeho projektov, vrátane tých štúdiových s H16, je platinových a niektoré dokonca niekoľkonásobne.

Raperi sa v dnešnej dobe strácajú vo svojich egách až do bodu, kedy sa to nedá počúvať aj napriek tomu, že je to kvalitné. Môj nový album, tak ako všetky ostatné, nie je len o mne. Je o Vás a hlavne je pre Vás,“ dodáva.

Majk hovorí, že názvu projektu pochopíme až časom a máme mu dať šancu. Cover projektu je vygenerovaný umelou inteligenciou v spolupráci s fotografom Jurajom Roháčom. Tracklist a zoznam hostí zverejní už v najbližších dňoch na sociálnych sieťach.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame