jan bendig refew
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsLatinoPOPVideo

Jan Bendig a Refew sa spájajú v tanečnej pecke Budeme Kelovat (VIDEO)

Jan Bendig a Refew v spoločnej novinke

Nová česká spolupráca je na svete, spevák Jan Bendig a raper Refew sa spájajú v energickej novinke s názvom Budeme Kelovat! Pieseň vyšla v pondelok 24. apríla aj spolu s videoklipom, pričom o mix a master sa postaral slovenský producent Filipian. Pokiaľ Vám song znie povedome, ide o cover na pieseň Semmi Nem Elég od maďarského hudobníka Gitana.

Môj nový song Budeme Kelovat je hlavne tanečná pecka! Jeho text je však tak trochu o rozchode. Snáď vo všetkých klipoch je to o tom, že si chlapec nevážil dievčatá, a tak dostal kopačky.

Ja som sa na to v tomto songu a hlavne v klipe pozrel z pohľadu nás, chalanov, kedy je tá zlá pre zmenu žena. Takže dievčatá, možno niektorým táto pieseň otvorí oči. Každopádne, pieseň je pre všetkých a dúfam, že sa od zajtra stane súčasťou každej Vašej párty,“ píše spevák na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame