Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
The Weeknd a Future vydávajú novinku Double Fantasy zo seriálu The Idol
the weeknd future double fantasy
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPPOPVideo

The Weeknd a Future vydávajú novinku Double Fantasy zo seriálu The Idol

The Weeknd a Future v novinke Double Fantasy

The Weeknd a Future spolu vydali novinku s názvom Double Fantasy, ktorá bude súčasťou pripravovaného seriálu The Idol. Vlastným menom Abel Tesfaye si v seriáli aj sám zahrá, pričom ide o prvú pieseň zo soundtracku tohto očakávaného seriálu, ktorého sa dočkáme už čoskoro.

Pieseň produkoval Mike Dean, ktorého uvidíme v seriáli a v auguste aj na koncerte v Prahe, kde bude The Weekndovi kryť chrbát. Súčasťou The Idol je aj Metro Boomin. The Weeknd naživo odpremiéroval pieseň na festivale Coachella počas uplynulého víkendu. Vo videu vidíme herečku Lily-Rose Depp, ktorá je tiež súčasťou seriálu, ktorý bude mať svoju premiéru už 4. júna na HBO Max.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, stereogum.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame