Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Mladá speváčka Thia Vittek vydala debutový klip k songu 'girl next door' (VIDEO)
thia vittek
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Mladá speváčka Thia Vittek vydala debutový klip k songu ‚girl next door‘ (VIDEO)

Thia Vittek a ‚girl next door‘

Mladá slovenská speváčka Thia Vittek vydala svoj debutový videoklip k novinke s názvom ‚girl next door‘! O vizuál, ktorý vyšiel v nedeľu, 16. apríla, sa postaral známy český videotím, ktorému autorka novinky aj poďakovala prostredníctvom sociálnych sietí. Zároveň tiež fanúšikom priblížila emotívnu náladu na natáčaní.

Ahojte, tieto dni vás budem, musím a chcem spamovať. Chcem strašne pekne poďakovať tímu Produkce Bezestrachu, na tento deň nezabudnem. Jeden z najkrajších momentov pre mňa bol určite, keď som dotancovala sólo na stole a videla som, ako nie len moja mama, ale aj ľudia zo skvelého štábu mali slzavé oči a bála som sa, čo som pokašľala,“ píše Thia na Instagrame.

Dcéra Róberta, bývalého futbalového reprezentanta Slovenska a mamy Patrície, speváčky a podnikateľky, sa objavila aj na najnovšom albume Alana Murina. Vďaka featuringu na skladbe Prvá láska si ju všimla aj širšia hudobná verejnosť.

Alan, naučil si ma a stále učíš toho neskutočne veľa, som ti za to neuveriteľne vďačná, za každú minútu s tebou v štúdiu. Bolo mi cťou si s tebou zaspievať na tvojom krste a na tvojom albume. Gratulujem ti k CD k albumu 𝕋ℝ𝕌𝔼𝕊𝔼𝕃𝔽 a ja viem, že ty raz dobyješ svet,“ píše Thia na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame