aneta langerová
Zdroj: Helena Kadlčíková
KLIPSK/CZNewsFOLKPOPVideo

Legendárna speváčka Aneta Langerová mieri s turné na Slovensko (VIDEO)

Aneta Langerová mieri na Slovensko

Aneta Langerová odštartovala v závere marca jarnú časť svojho tohtoročného turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován. Už tento týždeň zavíta v rámci aktuálneho turné aj na Slovensko, fanúšikovia sa na ňu môžu tešiť v Trenčíne.

V závere marca sa Aneta Langerová spoločne s kapelou a sláčikovým triom rozletela na jarné turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován do sveta Dvoch sĺnk, ktoré sa rozžiaria všade tam, kde budete i vy.

Koncertnú šnúru zahájila 24. marca koncertom v Prahe, a pred sebou má zastávky v Hodoníne, Rosiciach, Varnsdorfe, Hradci Králové, Nymburku, Kopřivnici a Vsetíne.

Aneta Langerová ani tentokrát nezabúda na svojich slovenských priaznivcov a počas svojho jarného turné zavíta už tento týždeň vo štvrtok 13. apríla do Trenčína, kde odohrá koncert v obľúbenom Piano clube.

Termíny turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován
24. 3. 2023 – Praha, Divadlo pod Palmovkou
11. 4. 2023 – Hodonín, Kulturní dům
12. 4. 2023 – Rosice, KD Cristal
13. 4. 2023 – Trenčín, Piano club
16. 4. 2023 – Varnsdorf, Městské divadlo
17. 4. 2023 – Hradec Králové, Klicperovo divadlo
18. 4. 2023 – Nymburk, Kino Sokol
24. 4. 2023 – Kopřivnice, Kulturní dům
25. 4. 2023 – Vsetín, Dům kultury

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: TS/Helena Kadlčíková

Komentáre

Odporúčame