adiss yael 99 problemov
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

ADiss a Yael majú v spoločnej novinke 99 problémov (VIDEO)

ADiss, Yael a novinka 99 problémov

Slovenskí speváci ADiss a Yael sa spájajú v spoločnej novinke s názvom 99 problémov, ktorá je ich ďalšou spoluprácou! Nový song vyšiel aj spolu s videoklipom v nedeľu, 9. apríla, pričom o vizuál sa postaral Pierre Lexis spolu s tímom a strih/edit spravil sám ADiss. Hudobnú stránku si na starosť okrem ADissa zobral aj producent Filipian.

V mojom novom klipe budem hrať psycho futuristického vedca. Na netflixe som hral Jeffrey Dahmera. V bežnom živote hrám kreatívca zo Slovenska,“ uviedol ADiss na Instagrame pred dvomi týždňami, kedy fanúšikov pripravoval na vydanie novej skladby. O vizuáli hovoril ako o uletenom a jednom z najzaujímavejších, na akých kedy pracoval. 

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame