renne dang rytmus amen
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Renne Dang vydal nový singel Amen, na ktorom hosťuje Rytmus (VIDEO)

Renne Dang a Rytmus na novinke Amen

Renne Dang sa po desiatich rokoch vracia na svoj starý YouTube kanál, na ktorom hneď vydáva vizuál k songu Amen, kde hosťuje Rytmus! Vizuál vyšiel v piatok, 7. apríla a ide o singel, ktorým český raper otvára svoju novú éru.

Spustili sme predpredaj môjho nového albumu, ktorý vychádza už v máji a ponesie názov Navzdory. Album môžeš podporiť predobjednávkou CD + merchu a na oplátku ti príde mnou osobne podpísaný a o týždeň skôr, než bude na streamovacích platformách,“ uvádza Renne na Instagrame.

Fanúšikom zároveň ďakuje za neustálu podporu, pričom hovorí, že dáva hudbe naozaj všetko a váži si, ako mu to jeho podporovatelia vracajú. Ideme ďalej. Začína nová etapa,“ dodáva.

Bože Amen. Ďakujem za to, čo teraz máme,“ píše Renne ďalej. Spolupráca s Rytmusom pre neho znamená veľa a hovorí, že si doteraz spomína na svoju mladosť, kedy nahrával prvé piesne a vďaka Kontrafaktu sa naučil lepšie triafať beat. Práve Rytmus patril medzi jeho najväčšie inšpirácie.

Goat. Ďakujem Paťo za motiváciu, lekcie a cestu, čo si nám všetkým na scéne definoval. Ďakujem Vám všetkým, že to počúvate, zdieľate a predobjednávate. Žijem sídliskový sen. Som neskutočne vďačný, ale zároveň furt hladný. Je to iba začiatok,“ píše raper.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame