ego alan murin začínam
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Ego a Alan Murin spravili spoločný klip k songu Začínam (VIDEO)

Ego a Alan Murin v spoločnom klipe

Slovenský spevák Alan Murin spravil v minulosti klip s Rytmusom (Vamos Bombas) a po novom už aj na song Začínam, kde hosťuje Ego! O video, ktoré vyšlo v nedeľu, 9. apríla, sa postaral Marko Sewerovsky. Pieseň je na Alanovom poslednom albume s názvom Trueself poslednou v poradí. Čo sa týka spoluprác Alana a Ega, ide o ich debutové spojenie a veríme, že nie posledné!

Pre Alana ide o štvrtú hudobnú aktivitu v tomto roku. Vo februári sa s francúzskym producentom Ysosom spojil, aby vytvoril pieseň Cesta Je Cieľ a v marci vydal spoluprácu s Kalim a Petrom Pannom na piesni Vadí Nevadí. Pred pár týždňami potešil fanúšikov novým vizuálom k piesni Ďakujem, ktorá je predposlednou na albume.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame