paulie garand flw
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Paulie Garand natočil klip k songu FLW v Spojených štátoch (VIDEO)

Paulie Garand a klip k songu FLW

Český raper Paulie Garand si splnil svoj americký sen, počas posledného výletu v Spojených štátoch si natočil klip k songu FLW! Vizuál vyšiel vo štvrtok, 6. apríla a raper v ňom skutočne použil všetky zábery, ktoré mohol. Hlavná myšlienka cesty do Ameriky však nebola v natočení videoklipu, Paulie šiel navštíviť svojho blízkeho priateľa, ktorý sa v Colorade usadil ešte v septembri roku 2018.

Vždycky som chcel americký klip a to by som to nebol ja, keby som si ho z poslednej cesty po štátoch nepriviezol. Je to taký umelecký zhluk záberov, kde kombinujem formáty z telefónu, VHS a staršieho foťáku.

V Colorade nám potom helpol Elvis Freshley aka Aurabooy, ktorý s nami obehol pár spotov, takže mega ďakujem. Najväčšie ďakujem patrí ale Francouz Family, pretože celý výlet bol výpravou za kamošom a hokejovým brankárom Colorada Avalanche.

Tie zážitky a nálada, čo sú uchované v tomto videu, neslúžia iba ako klip, ale tiež ako skvelé spomienky. FLW je skladba z deluxe verzie albumu Amonit a tiež sú to iniciálky môjho najobľúbenejšieho amerického architekta Franka Lloyda Wrighta. Keď beriem do úvahy, že má Pavel prezývku Frankie, tak to tak nejak všetko dáva zmysel.“

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame