yzomandias nik tendo
Zdroj: Instagram/goldcigo
SK/CZNewsVideo

Yzomandias a Nik Tendo vydávajú špeciálnu edíciu albumu Kruhy & Vlny!

Yzomandias a Nik Tendo tešia fanúšikov

Českí raperi Yzomandias a Nik Tendo si užívajú úspech albumu Kruhy & Vlny v rámci českej tour, no aj tak tešia fanúšikov. Pripravili si pre nich exkluzívnu špeciálnu edíciu spomínaného štúdiového projektu, ktorý nazvali Kruhy & Vlny (217 Twins Edition). Ten bude obsahovať osem úplne nových songov, na ktorých sú hostia ako Viktor Sheen, Calin, Robin Zoot, PTK, Karlo a mnohí ďalší.

Chalani predávajú túto novú edíciu ako dvojité CD, v ktorom sa dokonca nachádza aj jedinečný plagát. Yzomandias ho predstavil na svojom Instagrame, kde tiež píše, že za tento vzácny kúsok hudby zaplatíš 420 Kč, teda v prepočte približne 18 eur. Pokiaľ máš záujem o takýto jedinečný kúsok, neváhaj a choď si ho ukradnúť skôr, než sa vypredá. Ďalšie kusy sa už doskladňovať nebudú.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram/goldcigo

Komentáre

Odporúčame