dj ekg
Zdroj: Instagram/djekg
NewsEDM

DJ EKG bol okradnutý za bieleho dňa, auto mu vykradli na parkovisku

DJ EKG bol okradnutý

Jeden z najpopulárnejších slovenských producentov a dídžejov, DJ EKG, bol včera, 5. apríla okradnutý za bieleho dňa. Stalo sa tak v Bratislave, na ulici Seberíniho, na parkovisku pri Hoteli Bratislava približne o 11:30 dopoludní. Fanúšikov na sociálnej sieti prosí o pomoc pri pátraní po materiáloch, na ktorých má okrem iného aj svoju hudbu. Za vypátranie zlodejov stanovil odmenu vo výške jednej tisícky eur.

Na tejto ulici som bol za bieleho dňa okradnutý. Šiel som nahrať rádio show, samozrejme, moja chyba, že som si veci nechal v aute, bolo to narýchlo. Zmizlo komplet všetko. Keby ste niekto vedeli, mal som notebook, USB-čká, doklady, mal som všetko, takže nemôžem ani odletieť. Kamerový systém teraz riešim, vraj to videli, takže som z toho úplne na nervy. Dávajte si pozor na veci,“ uvádza DJ na instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram/djekg

Komentáre

Odporúčame