Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
P.A.T. vydáva tanečnú novinku Kaloro, v ktorej hosťuje Rytmus (VIDEO)
p.a.t. rytmus kaloro baro raj
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

P.A.T. vydáva tanečnú novinku Kaloro, v ktorej hosťuje Rytmus (VIDEO)

P.A.T. a novinka Kaloro

P.A.T. alias Pouličný Autor Tónov alias Franto vydáva ďalšiu novinku z pripravovaného albumu, na piesni s názvom Kaloro hosťuje Rytmus! Tanečná novinka vyšla včera, 2. apríla a Rytmus v nej kombinuje slovenčinu, rómčinu a maďarčinu. Názov piesne v preklade znamená „tmavučký“, čo raperi potvrdili v refréne skladby. Po songoch Attila, Neprispôsobiví či Stokára Nemôžeš Do*ebat ide o ďalšiu ich spoluprácu.

P.A.T. na svojom Instagrame v posledných týždňoch predstavoval hostí, ktorí budú súčasťou nového projektu a je zjavné, že pôjde o album, ktorý bude plný hviezdnych mien. Prvým ohláseným menom bol spevák Tomáš Botló, nasledovali raperi Mega M, Bobby Blaze, Rytmus či česká speváčka Lucie Bikárová.

Následne do tohto zoznamu pribudli aj raperi Momo, Refew, speváci Jaroslav Oláh či speváčka Monika Bagárová a zoznam uzatvárajú Sendreiovci, Vlado Boys a speváci Jan Bendig a Alan Murin.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame