burna boy liga majstrov
Zdroj: Warner Music Group
KLIPSvetNewsEventyHIP-HOPLatinoPOPReggaetonVideoZahraničie

Na otváracom ceremoniáli Ligy Majstrov vystúpi v roku 2023 Burna Boy!

Burna Boy hviezdou ceremoniálu finále Ligy Majstrov

Otvárací ceremoniál finále futbalovej Ligy Majstrov je každoročne ostro sledovanou záležitosťou, v roku 2023 ho obstará Burna Boy. Záverečný zápas najprestížnejšej klubovej súťaže vo futbale sa v tureckom Istanbule odohrá už v júni.

Finálových účastníkov Ligy majstrov ešte síce nepoznáme, ale je isté, kto nastúpi počas zahajovacieho ceremoniálu. Jednou z hlavných hviezd bude spomínaný producent a spevák z Nigérie, ktorého preslávili spolupráce s Edom Sheeranom a Stormzym alebo Justinom Bieberom.

S vystupovaním na veľkých športových udalostiach má už africký hudobník bohaté skúsenosti. Nedávno sa predstavil na All-Star Game basketbalovej NBA. Na jeho minuloročnom albume Love, Damini možno nájsť duet s J Balvinom nazvaný Rollercoaster, ku ktorému majiteľ ocenený Grammy z roku 2021 za album Twice As Tall teraz natočil videoklip.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube

Zdroj titulného obrázku: Warner Music Group

Komentáre

Odporúčame