ed sheeran eyes closed
Zdroj: TS
KLIPSvetNewsPOPVideo

Ed Sheeran vydal emotívnu novinku Eyes Closed o životnej strate (VIDEO)

Ed Sheeran a novinka Eyes Closed

Britský spevák Ed Sheeran vydal novinku Eyes Closed, tá je predzvesťou albumu Subtract, ktorý vyjde 5. mája 2023. Autor hitov Shape of You či Thinking Out Loud zavŕši očakávaným projektom sériu tzv. matematických albumov. Sheeran pritom túto skladbu napísal už pred niekoľkými rokmi, jej témou bol rozchod.

Po minuloročných udalostiach a smrti blízkeho priateľa dostal text skladby pre neho úplne nový význam a tak sa k piesni vrátil a prepracoval ju. „Eyes Closed je o tom, že niekoho stratíte,“ hovorí Ed Sheeran. „Vždy, keď idete von, čakáte, že ho stretnete. Všetko vám ho pripomína, aj veci, ktoré ste spolu robili. Niekedy sa potom musíte odvrátiť od reality, aby ste utlmili bolesť zo straty.

Zároveň so singlom vydal Ed Sheeran aj videoklip, v ktorom ho prenasleduje modré monštrum. „Keď som premýšľal o koncepte hudobného videa Eyes Closed, hľadal som inšpiráciu vo filme Harvey,“ prezrádza Sheeran. „Jeho hlavný hrdina má imaginárneho priateľa, ktorým je obrovský králik a ktorého nikto iný nevidí. Existuje tiež kniha, ktorú čítam sojim dcéram, kde je smútok zastúpený imaginárnym stvorením.

Smútok je často niečo, čo vás doprevádza, pohltí priestorom, v ktorom sa nachádzate. Môžete ho cítiť a vidieť len vy, nikto iný okolo vás to nedokáže. A tak som sa rozhodol vytvoriť vlastné veľké modré monštrum. Ako pesnička plynie a video pokračuje, je monštrum stále väčšie a väčšie až zaberie celú miestnosť a je to jediné, čo vidím. Rovnako ako smútok.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame