sophia marína
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Mladá Slovenka SOPHIA vydáva slovenský debut s názvom Marína (VIDEO)

SOPHIA a jej slovenský debut s názvom Marína

Talentovaná speváčka SOPHIA Makišová nahrala svoju prvú štúdiovú nahrávku v slovenčine s názvom Marína. Unikátna skladba vznikla v spolupráci s uznávaným producentom a hudobníkom Eugenom Botošom. V skladbe sa nachádzajú texty od „najväčšieho“ slovenského básnika Andreja Sládkoviča.

Od začiatku mi hudba znela veľmi slovensky a ľudovo a po dlhom premýšľaní aký text by sa k tomu hodil najviac som sa inšpirovala slovenskými básňami. A samozrejme, najdlhšia ľúbostná báseň, ktorá jej aj zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov, to vyhrala. Prečítala som ju celú a vybrala som z nej najviac hodiace sa strofy. Trochu som ich upravila a do piesne som použila aj dve moje strofy (môj text),“ dodáva Sophia

Zvučné meno stojí aj za finálnym mixom a masterom, o ktorý sa postaral David Darlington, niekoľkonásobný víťaz ceny Grammy. Ľudovú atmosféru v profesionálnom šate podčiarkol videoklip inšpirovaný filmom Midsommar. Vizuál v podobe dievčat v krojoch, krásnych kvetinových vencov a tanec v kruhu v klipe vznikol v spolupráci s ROUSE MEDIA.

SOPHIA ako multiinštrumentalistka, speváčka a dokonca aj herečka v jednej osobe prináša svojou tvorbou nový kreatívny a vysoko profesionálny štýl. Momentálne pracuje na ďalších skladbách, na ktoré sa môžeme tešiť už čoskoro!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame