nia nechám ísť
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Nia vydáva song Nechám ísť, ktorý napísala v štrnástich rokoch (VIDEO)

Nia s novinkou Nechám ísť

Slovenská speváčka Nia vydáva emotívnu pieseň Nechám ísť, ktorá je zároveň jej prvou v tomto kalendárnom roku. Pieseň vyšla v utorok, 21. marca aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postarali Pierre Lexis a Adam Lapšanský. Hudobnú stránku piesne mali na svedomí Filipian a Tomi Popovič. Novinka je prvou skladbou od Nii od decembra minulého roka, kedy predstavila pieseň Fa La La.

Speváčka a influencerka na svojom Instagrame uviedla, že si s vydaním tejto piesne dala načas. Ležala jej totiž v šuflíku niekoľko rokov.

Neuveriteľné, že som napísala tento song, keď som mala štrnásť rokov. Odvtedy som ho odmietala vydať aj napriek tomu, že ma celé moje okolie presviedčalo, že určite mám. Teraz, keď ho vydávam, preciťujem ho najviac ako kedykoľvek predtým. Dúfam, že Vám pomôže tak, ako teraz mne,“ uviedla Nia v stories na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame