Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dokkeytino vydal cover a tracklist k svojmu novému projektu!
dokkeytino tinocaine
Zdroj: instagram.com
NewsHIP-HOP

Dokkeytino vydal cover a tracklist k svojmu novému projektu!

Dokkeytino predstavuje nový projekt

Raper a producent Dokkeytino nám predstavil svoj nový projekt Tinocaine, pričom už poznáme jeho cover aj tracklist! Umelec z Nového Mesta nad Váhom má za sebou spolupráce s viacerými veľkými menami (Separ, Yzomandias, Nik Tendo) a v novom projekte prídu ďalšie. V trackliste, ktorý uverejnil na svojom Instagrame včera večer sme sa dozvedeli, že súčasťou albumu budú aj spomínaní Separ a Nik Tendo, ale aj Rollsout, Shimmi či Luca Brassi10x.

Ako napísal sám interpret, projekt, na ktorom pracovalo viacero producentov, sa na streamovacích službách objaví už o dva dni, teda 16. marca 2023. Po EPčku Tinovelly II z roku 2021 tak ide o prvý projekt, ktorým raper poteší svojich fanúšikov. Prvý song Tinocainu je už mimochodom vonku, takže ak máš záujem vypočuť si song Damifejs, otvor si streamovacie služby a vypočuj si časť nového projektu ešte pred jeho vydaním.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DOKKEYTINO (@dokkeytino)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame