Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Smart, Gliwre a Emma Drobná hviezdami 80. rokov? To musíš počuť! (VIDEO)
smart gliwre emma drobná
Zdroj: YouTube, Instagram
KLIPSK/CZNewsEDMPOPVideo

Smart, Gliwre a Emma Drobná hviezdami 80. rokov? To musíš počuť! (VIDEO)

Smart všetkých zaskočil

Producenti Smart a Gliwre všetkých zaskočili svojou spoluprácou, ktorej súčasťou je aj slovenská speváčka Emma Drobná. Chalani svoju kombináciu pomenovali „s m a r t x g l i w r e“ a pre fanúšikov si pripravili synthwave album s názvom ‚1982 PALMS BLVD.‘. Prvou ochutnávkou je singel s názvom Space and Time, ktorý vyšiel dnes o polnoci a hosťuje na ňom spomínaná autorka skladieb ako Words či Keby.

Z tohto nečakaného prekvapenia sú azda najšťastnejší fanúšikovia skupiny DMS. Dame vydal svoj album Frí Dom, Separ spustil predpredaj albumu Flowdemort, ktorý vyjde už na konci marca, pričom ani Smart nezaháľal a prinesie nám synthwave album. Všetky tri projekty nájdeš na našom shope.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube, Instagram

Komentáre

Odporúčame