Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Tina oslavuje narodeniny novým singlom s názvom 11 (VIDEO)
tina 11
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsEDMPOPVideo

Tina oslavuje narodeniny novým singlom s názvom 11 (VIDEO)

Tina a jej nový singel 11

Po spoluprácach, ktoré mala Tina posledný rok, prichádza tentokrát so sólo singlom 11 a zaujímavým vizuálom presne v deň svojich narodenín. Skladba atmosféricky pripomína tínedžerskú dobu, ktorá spomienkovo prenesie fanúšika nielen textom, ale najmä klipom k prvým láskam.

Novinka, ktorá vznikla v režisérskej produkcii Cesar Production, predstavuje spracovanú myšlienku „hlavne sa do mňa nezamiluj“, ktorá je kinematograficky spracovaná z pohľadu herečky a influencerky Clarisse Taty, nie priamo od interpretky. O mix master a celkovú hudobnú produkciu sa postaral Fillipian.

Text vznikal približne na 4-týkrát, vždy sa menila téma. Pár dni pred termínom nakrúcania klipu som sa zobudila s tým, že potrebujem spracovať tému ‚hlavne sa do mňa nezamiluj‘. Vnímam to všade naokolo. Život ukazuje, že je dôležité hrať fér a jednať na rovinu. A to som chcela podčiarknuť, aby ľudia úprimne vyjadrili svoje postoje a pocity,“ vysvetľuje tému Tina.

Nový song na narodeniny

Po skladbe Čo ak, ktorá uzrela svetlo sveta pred dvoma rokmi je skladba 11 prvou sólovou skladbou, okrem songov, kde participovala ako hosť. „Zatiaľ to vyzerá tak, že áno. Pripravujem single v žánroch, ktoré som ešte nerobila a som rada, že aj po 20 rokov na scéne mám stále možnosť priniesť niečo nové. Presne ako aj tento 80’s sound,“ hovorí speváčka.

Námet na klip vznikal postupne a veľmi spontánne, keď Tine poslala poslednú verziu textu talentovaná mladá speváčka Laris. Text i vizuál sú postavené do tretej osoby, preto diváka priamo vtiahnu raw zábery, aby príbeh vyznel realisticky.

Laris mala moje prozaické poznámky a mala voľnú ruku na to, ako ich zapracovať. A urobila to fantasticky. Hlavná myšlienka klipu je oslava slobody a úprimnosť a keďže mám rada symboliku vo veciach, ale v tomto prípade ide naozaj o to, aby som 11.3. nám všetkým urobila radosť a sebe ju znásobila,“ uzatvára dnešná oslávenkyňa Tina.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame