miley cyrus
Zdroj: instagram.com/mileycyrus
KLIPSvetNewsPOPVideo

Miley Cyrus vydala svoj nový album Endless Summer Vacation!

Miley Cyrus vydala nový album

Americká speváčka Miley Cyrus vydala svoj očakávaný ôsmy štúdiový projekt s názvom Endless Summer Vacation! 30-ročný idol, ktorého pozná veľa ľudí aj ako herečku, svoj nový projekt vydala dnes, 10. marca 2023. Album nahrávala v Los Angeles a pripravila nás naň už pred dvomi mesiacmi prvým teaserom, v ktorom sedí pri bazéne a dala nám jasne najavo, že album bude aj podľa názvu sústredený na vodu, leto a slnko.

Na projekt nás vopred pripravila jediným singlom, pričom Flowers sa podľa mnohých stal zatiaľ piesňou tohto roka. Na Spotify si ju poslucháči vypočuli už viac než 646 miliónov krát a videoklip k tejto skladbe má na platforme už vyše 289 miliónov pozretí. Projekt obsahuje 13 songov a iba dve hosťujúce mená v podobe americkej speváčky Brandi Carlile a austrálskej vokalistky Sii. Čo hovoríš na Mileyin nový album?

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: instagram.com/mileycyrus

Komentáre

Odporúčame