grimaso erik tresor
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPVideo

Grimaso a Erik Tresor v novom klipe k naloženej bombe Ja Viem (VIDEO)

Grimaso a Erik Tresor v spoločnom klipe

DJ Grimaso a raper Erik Tresor sa spojili a prinášajú nám klip k songu Ja Viem, ktorý je zároveň prvým z mixtapu Vis Major Mixtape. Videoprodukciu vizuálu, ktorý vyšiel v nedeľu, 26. februára, si zobral na starosť DSFX TEAM. „Všetci chcú byť Amerika, nikto nemá na Erika,“ hovorí v skladbe raper, ktorému sebavedomie rozhodne nechýba. Veríme, že nejde o posledný klip ku Grimasovmu projektu z decembra minulého roka.

Jeden z najpopulárnejších slovenských producentov vydal svoj mixtape s názvom Vis Major už 14. decembra a podarilo sa mu vybaviť mnoho zaujímavých spoluprác. Okrem Majka Spirita, Erika Tresora či Dameho na projekte spolupracovali aj Ego, Frayer Flexking, Dorian, Otis či Konex.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame