Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Rest a DJ Wich vydali klip k songu Nech Bejt. Dnes štartuje ich turné (VIDEO)
rest dj wich
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsČeskoEventyHIP-HOPSlovenskoVideo

Rest a DJ Wich vydali klip k songu Nech Bejt. Dnes štartuje ich turné (VIDEO)

Rest a DJ Wich v novom klipe

Český raper rest a producent DJ Wich vydávajú ďalší klip k ich spoločnému albumu Tlak, tento raz ho dostáva song Nech bejt! Chalani sa nám pripomínajú s novým vizuálom zo spomínaného projektu po druhýkrát, pretože 11. novembra 2022, teda dva týždne pred vydaním albumu, vydali klip k titulnému songu Tlak. Ten je zároveň najpočúvanejšou skladbou albumu, pričom pieseň Nech bejt je v tomto ohľade až na štvrtom mieste.

Vlastnými menami Adam Chlpík a Tomáš Pechlák vyrážajú na spoločné turné, ktoré štartuje už dnes, 28. februára! Chalani to odpália v pražskom Lucerna Music Bare, pričom dnešný aj zajtrajší koncert je už vypredaný. Ich koncertná šnúra naprieč Českom však bude trvať až do konca apríla, pričom potešia aj slovenských fanúšikov. V piatok, 28. apríla vystúpia v bratislavskom Hopkirku.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame