bebe rexha
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsVideo

Bebe Rexha vydala tanečnú novinku, v ktorej sa stáva hviezdou 70. rokov (VIDEO)

Bebe Rexha je späť s tanečnou bombou

Bebe Rexha sa v minulom roku vrátila na scénu vo veľkom štýle, avšak pomohla náhoda a únik časti prerábky I’m Good (Blue) na internet. Popularita speváčky, ktorá má podobne ako Dua Lipa albánske korene, kulminovala v druhej polovici predchádzajúcej dekády, keď jej vyšli single Meant To Be, In The Name Of Love a Me, Myself & I. Od tej doby Bebe Rexha na ďalší globálny hit čakala.

Autorsky sa podieľala na veľa dobrých piesní, ale jej spevácku kariéru reštartoval až minulý rok zmienený singel s Davidom Guettom. A práve na jeho úspech chce teraz nadviazať novinkou Heart Wants What It Wants.

V živote po pandémii sú smutné piesne minulosťou, teraz chcem, aby sa všetci dobre bavili,“ prehlásila pri príležitosti vydania piesne a prevtelila sa na popovú star zo 70-tych rokov. Zaujímavosťou je, že skladbu, ktorá je predzvesťou tretieho albumu, produkoval Ido Zmishlany. Toho poznajú fanúšikovia skupiny Kryštof, ktorej pomáhal napríklad s albumom Inzerát.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame