Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Víťazka projektu tímu Illuminate, speváčka Alya, vydáva svoj prvý singel (VIDEO)
alya illuminate
Zdroj: YouTube
KLIPSK/CZNewsEDMPOPVideo

Víťazka projektu tímu Illuminate, speváčka Alya, vydáva svoj prvý singel (VIDEO)

Speváčka Alya novou členkou tímu Illuminate

Minulý rok tím Illuminate ohlásil projekt „Hľadáme práve teba“, ktorého víťazkou sa stala mladá interpretka Alya. Hlavným odkazom súťaže bolo poslať aspoň 30 sekundovú nahrávku so spevom, na základe ktorej si do tímu vybrali nového interpreta.

Projekt, ktorého myšlienkou bolo odštartovanie hudobnej kariéry pre vybraného uchádzača, odštartoval v júni 2022. Okrem spolupráce s producentom Maxom Miklošom získa víťaz radu profesionálnych videoklipov, mediálnu podporu vďaka rádiu Europa 2 a portálu Startitup, kompletný digitálny servis a exkluzívnu zmluvu s tímom Illuminate.

Víťazkou projektu sa stala mladá a talentovaná interpretka Alya, ktorej tvorbu si môžete vypočuť práve teraz. Nová chytľavá novinka a súčasne jej debut s názvom Máš Ma vychádza aj s videoklipom, ktorého režisérom je Martin Miko. Umelecké meno speváčky má hebrejský a arabský pôvod. V preklade znamená nebeská, z nebies, alebo povzniesť sa.

Alya o myšlienke novinky

Idea piesne Máš Ma spočíva v hre, ktorú sme sa hrávali ako deti s lupeňmi kvetov. Pri ich vytrhávaní sme sa pýtali otázku: ‚Má ma rád? Nemá ma rád?‘ Túto otázku sa však s pribúdajúcim vekom akosi pýtať neprestávame, najmä v dobe moderných technológií a sociálnych sietí, kedy sa častokrát len domnievame, ako nás druhá strana skutočne vníma a ‚na čom sme‘ a práve kvôli tomuto pocitu neistoty a frustrácie som sa rozhodla zložiť túto skladbu.

V Illuminate usilovne pracujeme na ďalších skladbách a projektoch, z ktorých mám obrovskú radosť. Mojím jediným prianím je túto radosť posunúť a zdieľať aj s ostatnými, preto dúfam, že sa mi to s „Máš Ma“, ale aj so skladbami, ktoré budú po nej nasledovať, podarí,“ uzatvára Alya.

ALYA spolu s Yaelom a Tomym Kottym spolu aktuálne tvorí trojicu žánrovo rôznorodých interpretov pod záštitou Illuminate, od ktorých môžeme očakávať v blízkej dobe nie len novú tvorbu, ale fanúšikovia sa môžu tešiť aj na koncertné vystúpenia.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame