cibula fest kali palo habera
Zdroj: TS
SK/CZNewsEventySlovenskoVideo

Cibula Fest 2023 bude najlepší v histórii. Do Holíča príde v lete hviezdny line-up

Bude Cibula Fest 2023 najlepším festivalom tohto leta?

Najväčší česko-slovenský festival Cibula Fest minulý rok dokázal, že ho pandémia koronavírusu nezlomila. Po náročnom období sa na festivalovú mapu Slovenska vrátil ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Dôkazom je aj blížiaci sa 14. ročník s tak kvalitným obsadením, aké ešte nikdy nebolo.

A čo je najdôležitejšie, do festivalového programu pribudol ďalší deň, netradične nedeľa, počas ktorej ako hlavná hviezda vystúpi Pavol Habera a TEAM. V pohraničnom pásme medzi Českou a Slovenskou republikou na letisku v Holíči tak počas víkendu 21. – 23. júla vybuchne „festivalová bomba“.

K pôvodne ohláseným kapelám No Name, Harlej, Traktor, Horkýže slíže a Heľenine oči pribudli do line-upu pôvodných dvoch dní aj raperka Sima a český spevák Tomáš Klus. To však nie je všetko. Medzi účinkujúcich organizátori čoskoro ohlásia ešte minimálne troch exkluzívnych interpretov.

Nedeľný program na Cibula Feste ešte nikdy nebol a hneď prvýkrát v jeho histórii nasadili organizátori ťažké kalibre. Počas dňa sa totiž na pódiu vystrieda viacero špičkových hudobníkov. V nedelu vystúpi už spomínaný Habera a TEAM, pred nimi postupne Majself, Kali a Peter Pann, Gladiator, Peter Nagy a Indigo a ďalší.

V Holíči bude v lete poriadne horúco

Každý rok sa snažíme posúvať festival ďalej a skvalitňovať jeho program. Po náročnom období, kedy sme kvôli pandemickým obmedzeniam nemohli pripraviť dva plnohodnotné ročníky, nám minulý rok potvrdil, že dopyt po festivalovej zábave je stále stále obrovský.

Preto sme sa rozhodli, že v tom nadchádzajúcom pripravíme program, aký sme ešte nemali. Tomu sme, samozrejme, museli aj prispôsobiť ceny vstupeniek, ktoré sú však v porovnaní s podobnými podujatiami a takými hviezdami stále výhodné. A my veríme, že naši návštevníci naň nikdy nezabudnú,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

V Holíči tak bude v júli poriadne horúco. Nielen kvôli počasiu, ale aj vďaka koncentrácii hudobných hviezd na Cibula Feste 2023. Vstupenky na podujatie budú v predpredaji v niekoľkých vlnách s obmedzenými množstvami za zvýhodnené ceny.

Vo všeobecnosti tak bude platiť, že kto si ich zakúpi skôr, môže výrazne ušetriť. Aktuálne sa do predpredaja dostáva limitovaný počet vstupeniek za cenu 60 € za trojdňovú vstupenku a 29 € za jednodňovú.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame