kali peter pann klip
Zdroj: instagram.com
News

Kali a Peter Pann natáčajú svoj nový klip ďaleko za hranicami Slovenska

Kali, Peter Pann a ich nový klip

Jedna z najpopulárnejších hudobných dvojíc našej hudobnej scény, Kali a Peter Pann, vycestovala za hranice, aby natočila nový klip. Chalani na Instagrame uverejnili viacero videí, na základe ktorých vieme, že odcestovali na španielsky ostrov Ibiza. Blíži sa k nám teda zrejme ďalšia ochutnávka z albumu Retrostar, ktorý by mal vyjsť ešte počas roka 2023.

Raper, otec a manžel v jednom na svojom Instagrame fanúšikom „ďakuje za pochopenie, že to chce robiť ináč“. Jeho štrnásty album s názvom Retrostar má vonku viacero ochutnávok v inom štýle, aj keď niektorí fanúšikovia dúfali v návrat starého Kaliho. Ten však iba priniesol návrat hudobného štýlu v štýle 80. rokov, čo aj vysvetlil:

Prečítal som si pár správ v directe a niekto mi písal, že ‚jees, starý Kali sa vracia naspäť‘. To, že robíme retro hudbu neznamená, že budeme robiť staré klasické boombapové beaty, alebo rapy. Kto sa teší na starého Kaliho, nech si to radšej ani nepúšťa, lebo toto je úplne inde,“ povedal Kali na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame