Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Pil C predstaví nový album na turné s názvom S Láskou, Tour! Tu je zoznam dátumov i miest
pil c album s láskou, tour s láskou, lukáš
Zdroj: instagram.com/pil_c
NewsEventyHIP-HOPSlovensko

Pil C predstaví nový album na turné s názvom S Láskou, Tour! Tu je zoznam dátumov i miest

Pil C vyrazí na S Láskou, Tour

Slovenský raper Pil C predstaví svoj nový album na celoslovenskom turné s názvom S Láskou, Tour, ktoré štartuje už onedlho! Autor songov 2086 či Peroxid 3 o týchto novinkách informoval na svojom Instagrame, kde predstavil prvú časť tejto koncertnej šnúry. Tá odštartuje už 4. marca v žilinskom EnjoyClube a skončí 2. júna na Wave Festivale v Trenčíne. Celý zoznam nájdeš v článku nižšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PIL C (@pil_c)

Raper Pil C všetkých šokoval a nový album s názvom S láskou, Lukáš vydal 14, februára, teda na Deň sv. Valentína spolu s novým merchom! Na nový projekt svojich fanúšikov na Instagrame pripravoval už dlhší čas a tento koncepčný album, ktorý obsahuje 13 skladieb, sa o polnoci objavil na streamovacích službách. Na novom albume sa objavujú aj zaujímaví hostia v podobe herečky Kristíny Svarinskej, raperov Viktora Sheena, Ektora, Separa či LNLY J.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram/pil_c

Komentáre

Odporúčame