Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Ektor vydal svoj zatiaľ najosobnejší album s názvom Detektor III (VIDEO)
ektor detektor III
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Ektor vydal svoj zatiaľ najosobnejší album s názvom Detektor III (VIDEO)

Ektor a jeho Detektor III

Chvíľu to trvalo, ale ako sa hovorí, diamant je treba vybrúsiť a na dobré veci si počkať, čo potvrdzuje aj Ektor albumom Detektor III. Český raper ním uzatvára kultovú rapovú trilógiu a aj jedno celé hudobné a životné obdobie. Dlho očakávaný tretí diel série Detektor sa na streamovacích službách objavil práve dnes, 20. februára o polnoci.

Súčasťou projektu je 13 skladieb s hosťami ako Pil C, Sergei Barracuda či Dollar Prync, vyladený zvuk od štúdia Audiogarden a lyrika, ktorá má obrovskú autenticitu. Na tú sme však u Ektora už zvyknutí. Ochutnávku nám raper priniesol v podobe niekoľkých singlov, avšak celistvý zážitok prichádza až teraz.

V neposlednom rade pripomíname dátum 10. marec a pražský krst vo Fore Karlín, ktorý bude onedlho beznádejne vypredaný. Pre slovenských fanúšikov je tu aj krst v Bratislave o týždeň nato. Tour k celému albumu bude prebiehať počas marca a apríla.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame