linkin park
Zdroj: TS
KLIPSvetNewsHIP-HOPROCK

Linkin Park vydali novinku Lost s vokálom zosnulého Chestera (VIDEO)

Linkin Park priviedli Chestera späť k životu

Hudobná skupina Linkin Park vydala novú skladbu s názvom Lost, v ktorej znie vokál zosnulého speváka Chestera Benningtona! „Nájsť ju bolo ako objaviť obľúbenú fotku, na ktorú ste dávno zabudli,“ nechal sa počuť Mike Shinoda. „Fanúšikovia nám často písali, aby sme vydali niečo s Chesterovým hlasom. Som nadšený, že sme to mohli urobiť týmto špeciálnym spôsobom.

Zabudnutú nahrávku našli v štúdiovom archíve, ktorý kapela skúmala, aby dala dokopy raritný materiál na výročnú reedíciu druhej platne Meteora. Pozostalí členovia skupiny sa k nedokončenému záznamu vrátili, dopracovali ho a teraz pieseň vydali ako plnohodnotný singel Linkin Park! A priaznivci amerického rockového súboru sú nadšení. Skladba se ihneď vyhupla na predné miesta prehľadov najpočúvanejších nahrávok na streamingových platformách ako Spotify alebo YouTube.

Videoklip, ktorý Lost propaguje, využíva grafiku v štýle japonského animé a vznikol z útržkov najrôznejších záznamov z archívu kapely a známych klipov. Dokázali by ste identifikovať jednotlivé originálne zábery tak, ako sa o to pokúšajú napríklad užívatelia na TikToku? Výročná reedícia k dvadsiatym narodeninám albumu Meteora vyjde v apríli ako limitovaný Super Deluxe Box Set a tiež ako 3CD.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, Spotify, YouTube

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame