gleb rapinbox dieťa
Zdroj: YouTube/reprofoto/BIG BOY GLEB, Instagram/reprofoto/glebzoo
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gleb má novinky. Narodilo sa mu dieťa a vydal nový Rapinbox (VIDEO)

Gleb sa stal otcom a vydal nový Rapinbox

Gleb začína svoje dva nové projekty, jeden sa týka jeho nových rodičovských povinností a druhý novej hip-hopovej relácie. Na svojom Instagrame ešte pred pár dňami oznámil, že jeho „najlepší feat je na svete“. Raperovi touto cestou srdečne gratulujeme, prajeme veľa šťastia, zdravia a veríme, že bude jeho prvé dieťa aj hudobnou inšpiráciou do ďalšej tvorby, na ktorú sa už veľmi tešíme.

Séria Rapinbox naberie na obrátkach, čo Gleb už pred časom avizoval. V druhom dieli tejto série, ktorú oficiálne nazval ako pilotnú, zarapoval on a uviedol, že v ďalších častiach budú už aj hostia. Vždy budú rapovať naživo a budeme od nich počuť niečo, čo ešte nevydali. Súčasťou relácie budú aj rozhovory a iné rubriky.

Gleb oznámil, že diváci môžu rozhodovať o tom, do akého beatu budú rapovať. Dal im preto na výber z troch hudobných podkladov a do ankety sa môžeš zapojiť aj ty. Dodal, že sa bude snažiť o to, aby nový diel vychádzal každý mesiac a apeloval na beatmakerov, aby mu posielali svoje podarené kúsky. Tie sa môžu dokonca objaviť v najbližšom dieli Rapinboxu.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj: YouTube/BIG BOY GLEB, Instagram/glebzoo

Komentáre

Odporúčame