Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Yael vydal novinku Arabela, v klipe zažíva svoj pohreb (VIDEO)
yael arabela
PhotoHrušo
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Yael vydal novinku Arabela, v klipe zažíva svoj pohreb (VIDEO)

Yael vydal novinku s názvom Arabela

Len začiatkom nového roka vydal spevák a raper Yael tématickú skladbu Už navždy, na ktorú dnes nadväzuje novinkou Arabela. Klip prvej spomínanej nahrávky znázorňuje náročné obdobie spevákovho života, pričom vo vizuáli je zobrazený pohrebný obrad, kde vidíme nielen jeho dcérku Neu, ale aj jej mamu, známu speváčku Veroniku Nízlovú.

Práve malá Nea je kľúčovým metaforickým prvkom symbolizujúcim Matúšovu nádej a svetlo života, ktorý sa odzrkadlil aj v jeho hudobnom pokračovaní. Skladba Arabela tak pomaly odhaľuje ďalší diel skladačky, pre ktorý interpret zažil na vlastnej koži svoj pohreb.

Filmový vizuál tohto tracku prináša ďalší fragment z veľkého pripravovaného celku, ktorý zatiaľ ostáva tajomstvom. Videoklipy dvoch posledných noviniek majú zopár viditeľných spoločných menovateľov a prvkov, ktoré napovedajú, že sa jedná o časti z väčšieho celku. V klipe si zahral opäť Martin „Maxo“ Šrámek v úlohe farára, spolu s jeho súčasnou priateľkou a úspešnou speváčkou Veronikou “Ronie” Adamičkovou, ktorá je dôležitým prvkom v celom klipe.

Yael a Ronie v toxickom vzťahu

Speváčka sa v klipe stáva priateľkou Yaela a spolu znázorňujú toxický vzťah, ktorý nekončí šťastne. Pod vizuálne spracovanie Arabely sa podpísal opäť tím Illuminate Production na čele s uznávaným klipovým režisérom Martinom Mikom. Dielo hudobne spracoval Maxo Mikloš a pod master sa podpísal Miroslav Chyška.

Myslím si, že mnohí z nás aspoň raz v živote prežili komplikovaný vzťah, z ktorého si nesú rany a nie vždy pekné spomienky. Človek si vtedy hľadá svetlo na konci tunel, ku ktorému sa uchýli alebo ho motivuje vstať a pokračovať vpred.

Preto aj táto skladba pre mňa veľa znamená, lebo mi pripomína niečo, čomu sa už chcem vyvarovať… už navždy. Preto by som k tomu len dodal na záver a to sa netýka toxických vzťahov, ale niekoho konkrétneho, o kom zatiaľ nechcem verejne hovoriť, ale zostaň v mojom srdci princezná Arabela, už navždy,“ uzatvára Yael.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: PhotoHrušo

Komentáre

Odporúčame