pusha t
Zdroj: TS
KLIPSvetNewsČeskoEventyHIP-HOPVideo

Rapová superstar Pusha T vystúpi po prvý raz v Prahe (VIDEO)

Raper Pusha T mieri do Prahy

Legendárny raper Pusha T, ktorý začínal v hip-hopovom duu Clipse, sa po prvý raz predstaví v Prahe, a to už o pár mesiacov! Do hlavného mesta Česka príde ztelesnenie gangsterského rapu, troch nominácií na Grammy alebo neuveriteľných historiek z prostredia drogových dílerov.

Bývalý prezident vydavateľstva GOOD Music príde fanúšikom predstaviť svoj štvrtý album It’s Almost Dry, ktorú produkovali Kanye West a Pharrell Williams. Česká premiéra Pushu T prebehne 5. júna v pražskom klube SaSaZu.

Pusha T si svoju pozíciu na scéne vydobyl už počas účinkovania v duu Clipse. Jeho tvorivé schopnosti mu na počiatku sólo kariéry v roku 2010 zaistilo miesto vo vydavateľstva GOOD Music, kam ho pozval jeho zakladateľ, Kanye West. Hneď o rok neskôr s ním vystúpil na hlavnom pódiu festivalu Coachella, kde spoločne zahrali hit Runaway.

Medzi jeho spolupracovníkov nepatria iba raperi, spoločný track vydal aj s Linkin Park či Gorillaz. Jeho najnovší album It’s Almost Dry vyšiel aj v dvoch špeciálnych edíciách Ye vs. Pharrell, vďaka ktorým Pusha T vôbec po prvýkrát dobyl vrchol americkej hitparády. Medzi hostí albumu patria Jay-Z, Kid Cudi či Lil Uzi Vert.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame