samey 5
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Samey vydal svoj nový album Slzy Ulíc a aj klip k singlu 5 (VIDEO)

Samey vydal album Slzy Ulíc

Slovenský raper Samey oficiálny vydal svoj najnovší album s názvom Slzy Ulíc, ktorý už teraz nájdeš na streamovacích skužbách. Aby sme však nezabudli, je treba sa pozastaviť aj nad hviezdnymi spoluprácami, ktoré ponúka. Súčasťou albumu sú tiež mená ako Rytmus, Adam Mišík, Separ, Redzed, Taomi, Porsche Boy a ďalší.

Samey svoju novú éru otvoril aj novým videoklipom, ktorý venoval úvodnej skladbe projektu. Old-schoolový beat v kombinácii s jedinečným vizuálom a šatkou na hlave na štýl Eminema značí, že sa raper posunul na svojej hudobnej ceste zas o kus ďalej. Ostal však verný aj svojim gitarovým trapovým beatom, vďaka ktorým ho viacerí začali počúvať. Samey si pre svojich fanúšikov pripravil aj nový merch, ktorý si môžeš zakúpiť v našom online shope.

Albumy a produkty od Sameya si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame