majk spirit fnc 2
Zdroj: instagram.com
News

Majk Spirit pracuje na novom albume v teplejšom podnebí (VIDEO)

Majk Spirit pracuje na novom albume

Raper a otec Majk Spirit si užíva chvíle s rodinou na dovolenke v teplejšom prostredí, kam pochopiteľne odletel kvôli zime, ktorá je na Slovensku. O príprave nového albumu nás informoval ešte v minulom roku a dnes tieto tvrdenia potvrdzuje ďalšími slovami.

Autor songov Primetime či Zlato na novom projekte neúnavne pracuje a dočkáme sa ho zrejme ešte pred letom. Viac prezradil na svojom Instagrame a jeho slová ti prinášame nižšie.

Dovolenka znamená, že si len dovolím pracovať v teplejšom podnebí. Veľmi sa Vám tu na Instagrame teraz nevenujem. To je preto, že si užívam chvíle s rodinou a každú voľnú chvíľku venujem práci na albume.

Dávam kreativitu do mojich songov a nie do popiskov a stories. Nebude to síce Nový Človek, ale určite je to najviac nový album, aký som kedy mal. Je v ňom všetko, čo momentálne mám ako raper a človek.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame