Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Zayo a Nik Tendo v novom klipe tancujú s ružovými králikmi (VIDEO)
zayo šrouby do hlavy nik tendo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Zayo a Nik Tendo v novom klipe tancujú s ružovými králikmi (VIDEO)

Zayo a Nik Tendo v novom klipe

Zayo a Nik Tendo vydali song Šrouby do hlavy už v decembri, no až po približne šiestich týždňoch ku skladbe vyšiel aj vizuál. Táto československá spolupráca je tiež súčasťou albumu Party Week a táto konkrétna pieseň je na Spotify druhou najpočúvanejšou v rámci celého projektu.

Chalani si do klipu zavolali aj neidentifikovateľné postavy, zrejme ženy, ktoré obliekli do kostýmov ružových králikov. Pokiaľ niekto z Vás pochopil tomuto zámeru, dajte nám vedieť do komentárov, o čo ide!

Fanúšikovia člena tímu Haha Crew sa 16. decembra konečne dočkali, Zayo vtedy totiž oficiálne vydal svoj nový štúdiový album s názvom Party Week. Súbor deviatich songov nás prekvapil hviezdnou zostavou hosťujúcich. Len tri songy sú sólové pričom na zvyšných počujeme domáce i zahraničné mená ako Ego, Wen, Nik Tendo, Separ, Luca Brassi10x či Porsche Boy. Na svojom Instagrame tiež prezradil, že sa na albume podieľalo päť producentov.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame