Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Samey zverejnil cover a tracklist nového albumu, ktorý vyjde už vo štvrtok (VIDEO)
samey slzy ulíc
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Samey zverejnil cover a tracklist nového albumu, ktorý vyjde už vo štvrtok (VIDEO)

Samey vydal cover a tracklist nového albumu

Raper Samey nám prinesie nový album a fanúšikov naň pripravuje novým coverom a tracklistom, ktoré vydal na svojom Instagrame. Projekt, ktorý dostane názov Slzy Ulíc, sa do našich uší oficiálne dostane už tento štvrtok, teda 2. februára. Aby sme však nezabudli, je treba sa pozastaviť aj nad hviezdnymi spoluprácami, ktoré môžu tento album posunúť na úplne inú úroveň. Ide o mená ako Rytmus, Adam Mišík, Separ, Redzed, Taomi, Porsche Boy a ďalší.

Samey oznámil, že kópií nového CD bude iba tisíc a viac ich, podľa jeho slov, nikdy nebude. Do piatich z nich vložil 100-eurovú bankovku, čím sa snaží motivovať fanúšikov, aby si album zakúpili. Šanca na jej získanie je pri počte vydaných CD-čiek celkom vysoká. V článku nižšie ti prinášame blízky pohľad na cover a aj tracklist nového projektu.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: instagram.com

Komentáre

Odporúčame