Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Spevák Ben Cristovao má na české voľby jasný názor, voliť bude... (VIDEO)
ben cristovao voľby
Zdroj: instagram.com, e15.cz
News

Spevák Ben Cristovao má na české voľby jasný názor, voliť bude… (VIDEO)

Ben Cristovao má na voľby jasný názor

Druhé kolo prezidentských volieb je v Česku na programe už počas tohto víkendu a zapojí sa do nich aj spevák Ben Cristovao. Populárny raper sa na Instagrame jasne vyjadril, koho bude voliť a svojich sledovateľov vyzýva, aby urobili podobný krok. V krátkom videu spomína, že v prvom kole hlasoval za kandidáta, ktorý sa do druhého kola nedostal, takže svoj hlas musí zmeniť.

Prajem si, aby som vedel lepšie rozprávať, aby som ľuďom dokázal povedať, ako veľmi je to dôležité. Ja som v prvom kole volil Danuši Nerudovou, Páčila sa mi tá iskra a energia, s ktorou do toho išla. V druhom kole budem, samozrejme, voliť pána Petra Pavla.

Mal som možnosť stretnúť sa s ním a je to slušný a správny chlap a je to určite jediný človek, ktorého si viem predstaviť ako nášho prezidenta. To je všetko. Prosím ľudia, let’s go,“ hovorí Ben v krátkom videu.

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milion chvilek pro demokracii (@milionchvilek)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: instagram.com, e15.cz

Komentáre

Odporúčame