dávid bílek
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsFOLKHIP-HOPk-popPOPVideo

Gitarista a spevák Dávid Bílek vydal pieseň Blízko s romantickým klipom (VIDEO)

Dávid Bílek s horúcou novinkou Blízko

Pokiaľ tu máme ľudí, ktorí majú záujem o horúcu romantiku, Dávid Bílek vám prostredníctvom svojej novinky Blízko isto pomôže. Talentovaný gitarista vydal skladbu včera, 24. januára na našom oficiálnom YouTube kanáli.

Okrem zaľúbenej novinky nenechal na náhodu ani produkciu, o video sa postaral tím Produkce Beze Strachu. Kombinácia speváka a mladej Noemi Nemčekovej, ktorá v klipe znázorňuje jeho vysnenú a nemenej kučeravú polovičku, ťa bude baviť.

Priatelia, pesnička Blízko je vonku, veľmi sa z toho teším. Teším sa aj na vaše reakcie, je to prvá pesnička v tomto roku,“ uvádza Dávid na svojom Instagrame. Ten má na svojom konte už aj EP Spoza Stola, Pt. 1 z roku 2020 a album 11:11, ktorý vyšiel o rok neskôr.

Účastník viacerých televíznych talentových súťaží tak otvára svoj rok 2023 asi najprofesionálnejším singlom doposiaľ. Dávid v komentári pod videom uvádza, že táto pieseň je iba začiatkom. Nechajme sa teda prekvapiť.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame