ysos alan murin
Zdroj: youtube.com
SK/CZSvetNewsEDMHIP-HOPPOPVideo

Francúzsky youtuber Ysos a Alan Murin spravili song, stalo sa to úplnou náhodou (VIDEO)

Youtuber Ysos a Alan Murin spravili nečakanú novinku

Zaujímavých výziev je plný celý internet, o jednu hudobnú sa postaral francúzsky youtuber Ysos a spevák Alan Murin. Vo svojom najnovšom videu sa 24-ročný producent Ysos rozhodol roztočiť glóbus a naslepo ho zastavil prstom. Ten mu našťastie pristál na Slovensku. Následne začal zisťovať, ktoré mená sú na Slovensku populárne a dostal sa až k Alanovi. Kontaktoval ho, ten mu odpovedal a ako dopadol celý príbeh sa dozvieš vo videu nižšie.

Ľudkovia, musím sa s Vami podeliť o jednu krásnu vec. Už dávnejšie mi jeden francúzsky producent úplne random napísal, či s ním nespravím pesničku. Spravili sme ju, je hotová, vonku ešte nie je celá, ale len v úsekoch.

Čávo spravil skvelý koncept, veľmi sa mi to páči, je to kreatívne, celé je to vysvetlené v jeho videu. Vybavili sme aj, aby tam boli slovenské titulky, lebo sa nám to fakt páčilo,“ vysvetľuje Alan na svojom Instagrame. Celé video si môžeš pozrieť v článku nižšie.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame