Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Peter Lipa otvára rok 2023 milostnou novinkou 'Neviem čo vravieť' (VIDEO)
peter lipa neviem čo vravieť
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsJAZZVideo

Peter Lipa otvára rok 2023 milostnou novinkou ‚Neviem čo vravieť‘ (VIDEO)

Peter Lipa otvára rok 2023 novou skladbou

Slovenský jazzový spevák Peter Lipa otvára kalendárny rok 2023 milostnou novinkou s názvom Neviem čo vravieť. Skladba vyšla 16. januára 2023 aj spolu s videoklipom. O hudobnú stránku sa postaral Tomi Okres a text priniesol Vlado Krausz. K realizácii celej nahrávky došlo v júni 2022 v Musicology Studios v Košiciach.

Peter Lipa oslávil v máji svoje jubilejné 80. narodeniny, ale aj napriek tomuto pokročilému veku vydáva v pravidelnej frekvencii nové single. Rodák z Prešova odpromoval pred tromi mesiacmi novú skladbu Čosi aj na svojom Instagrame, kde sa v súvislosti s vydávaním noviniek pravidelne prihovára fanúšikom.

Ahojte. Mám novú pieseň a nový videoklip. Volá sa to ‚Čosi‘. Je to posledný text Milana Lasicu, ktorý mi Milan zanechal a stále mu za to veľmi ďakujem. Spojil som sa s mladými producentmi, Majlom Štefánikom a Jonatánom Pastirčákom. Máme aj krásny pohybový videoklip a som veľmi zvedavý, čo si o tom myslíte. Čakám spätnú väzbu.

Albumy a produkty od Petra Lipu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame