Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Gleb otvára rok 2023 animovanou novinkou 'workin workin' (VIDEO)
gleb workin workin
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gleb otvára rok 2023 animovanou novinkou ‚workin workin‘ (VIDEO)

Gleb is gonna be ‚workin workin‘ v roku 2023

Slovenský raper Gleb v roku 2023 nebude poľavovať, prvú skladbu, ktorá dostala názov ‚workin workin‚, nám priniesol už 18. januára! Song vyšiel aj s jedinečným animovaným videoklipom, o ktorý sa postaral Gleb v spolupráci s umelcom Adamom Bazlikom. Celý vizuál je riadne prepracovaný a chalani v ňom vyzobrazili aj Komandera, ktorý sa postaral o hudobnú stránku nahrávky, ale aj animovanú formu coveru albumu Big Boy FM.

Gleb na svojom Instagrame informoval, že v budúcom roku pokračuje v sérii Fristajlyn. Tá bude po novom prebiehať pod názvom Rapinbox a celá séria bude posunutá na iný level. Raper si do videí bude volať hostí, ktorí „nemajú problém naložiť naživo“.

Na spomínanej sociálnej sieti tiež informoval o tom, že je „rozpísaný jak prasa“. Rodák z Ruska sériu Fristajlyn rozbehol na konci roka 2020 a odvtedy sme sa šiesteho pokračovania nedočkali. Z mŕtvych tak zrejme vstane koncept Rapinbox, ktorý Gleb rozbehol 2. novembra 2021 singlom Rapinbox vol.1.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame