Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Miley Cyrus otvára svoju novú éru letnou sexi novinkou Flowers (VIDEO)
miley cyrus flowers
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsEDMPOPVideo

Miley Cyrus otvára svoju novú éru letnou sexi novinkou Flowers (VIDEO)

Svetoznáma americká speváčka Miley Cyrus je späť s novou érou, ktorú otvára tanečnou letnou novinkou Flowers! 30-ročný tínedžerský idol v songu hovorí o tom, že vie byť šťastná aj bez akéhokoľvek vzťahu. Po jej kontroverzných vyjadreniach z posledných rokov ide o potešujúcu správu. Naposledy podobným spôsobom otvárala novú éru v roku 2017 pohodovým songom Malibu.

Americká speváčka Miley Cyrus predstavila svoj nový štúdiový album s názvom Endless Summer Vacation a oznámila aj dátum vydania! 30-ročný tínedžerský idol, ktorého pozná veľa ľudí aj ako Hannu Montanu, svoj nový projekt vydá 10. marca. Album nahrávala v Los Angeles a pripravila nás naň prvým teaserom, v ktorom Miley sedí pri bazéne a zdôrazňuje, že bude album aj podľa názvu sústredený na vodu, leto a slnko.

Prvý a zároveň aj hlavný singel s názvom Flowers je prvým od čias štúdiového albumu s názvom Plastic Hearts. Ten obsahuje viaceré hity ako Midnight Sky, rovnomenný song Plastic Hearts či Prisoner, na ktorom hosťuje britská speváčka Dua Lipa. Verným fanúšikom však medzičasom venovala aj projekt Attention: Miley Live, ktorý vyšiel minulý rok a obsahuje živé verzie známych hitov.

Albumy a produkty od Miley Cyrus si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame