Smart Vlog 2
Zdroj: youtube.com
NewsHIP-HOPVideo

Smart vydal vlog číslo 2, v ktorom sa pokúša menej nadávať. Je neúspešný (VIDEO)

Smart vydal vlog číslo 2, v ktorom tetuje

Člen skupiny DMS, Smart, nám po približne ôsmich mesiacoch prináša druhú časť nepravidelnej série s názvom Smart Vlog! Aj napriek tomu, že ide o sériu, ktorá vychádza raz za „uhorský rok“, fanúšikovia v komentároch vyjadrili svoju radosť z nového dielu. Raper a producent nám už na začiatku tvrdí, že sa bude snažiť menej nadávať, ale už po pár sekundách či minútach zisťujeme, že nebude tak úspešný ako si myslel.

Vo vlogu sa stretáva s moderátormi Beccou a Osťom a radí divákom, aby neužívali marihuanu, ktorá je podľa neho vstupnou bránou k tvrdým drogám. Okrem iného sa tiež zastaví v McDonalde a vytetuje svoj pseudonym záujemcovi na nohu. Vlog mu zrejme dlho ležal v šuflíku, keďže sú v ňom zábery z letného Hip Hop Žije v Bratislave, na ktorom vystupoval aj Separ. Pokiaľ by ťa zaujímalo, keby vyjde ďalší diel, na konci videa sa dozvieš, že asi nie tak skoro.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame