Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Eminem a 50 Cent potešia fanúšikov, film 8 Mile dostane pokračovanie (VIDEO)
eminem 50 cent 8 mile
Zdroj: hollywoodreporter.com
News

Eminem a 50 Cent potešia fanúšikov, film 8 Mile dostane pokračovanie (VIDEO)

Eminem a 50 Cent potešia fanúšikov 8 Mile

Legendy americkej hip-hopovej scény, 50 Cent a Eminem, sa po viac než 20 rokoch vrátia k filmu 8 Mile a prinesú jeho pokračovanie. Autor hitov In Da Club či Candy Shop totiž včera v noci na svojom Instagrame potvrdil, že obaja raperi pracujú na vytvorení seriálu, založenom na spomínanom filme z roku 2002, v ktorom hral Eminem hlavnú úlohu.

Áno, a vy ste si mysleli, že blafujem, myslím to úplne vážne! Bude to šialené,“ uviedol 47-ročný rodák z Queensu, najväčšej mestskej časti New Yorku, na svojom Instagrame. Fanúšikovia rapovej scény sa tak dočkajú pokračovania úspešnej drámy, v ktorej sa z Eminema stal vychádzajúci raper Jimmy Smith mladší.

Raperi sú priateľmi už od začiatku 21. storočia a ich prvé spolupráce siahajú do roku 2003, keď sa spojili na albume 50 Centa s názvom Get Rich or Die Tryin’. Vo februári minulého roka sa spolu s Kendrickom Lamarom, Dr. Drem, Snoop Doggom a Mary J. Blige postarali o veľkolepú polčasovú šou v rámci 56. ročníka Super Bowlu, uvádza Startitup.

Hlavným dôvodom, prečo chce urobiť televíznu adaptáciu populárneho filmu, je zabezpečenie, aby sa aj dnešná mladá generácia dozvedela o koreňoch a vplyve Eminema, uvádza Daily Mail. „Bude to veľké, pracujeme na tom, nerobím na ničom, čo by nemalo úspech. Malo by to tu byť ako súčasť jeho dedičstva, je pre mňa dôležité, aby tomu (všetci) porozumeli,“ dodala dôležitá tvár hip-hopovej histórie Spojených štátov.

Albumy a produkty od 50 Centa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Eminema si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Daily Mail, Startitup

Zdroj titulného obrázku: hollywoodreporter.com

Komentáre

Odporúčame