French Montana streľba vyjadrenie
Zdroj: YouTube/reprofoto/ Law&Crime Network
News

French Montana točil klip a strhla sa fatálna streľba. Raper prináša vyjadrenie (VIDEO)

French Montana prináša vyjadrenie ku streľbe

Marocko-americký raper French Montana priniesol oficiálne vyjadrenie ku správam, že sa počas točenia klipu zranilo 10 ľudí. „Včera večer som bol na Miami s priateľmi v miestnej reštaurácii na oslavách vydania môjho mixtapu CB6. Žiaľ, boli sme v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, keď sa odohral incident, ktorý zranil ľudí. Naše myšlienky a modlitby sú v tomto čase s obeťami a rodinami.

Ako uvádza Billboard, polícia a hasičské jednotky reagovali na správy o streľbe pred reštauráciou The Licking vo floridskom Miami Gardens vo štvrtok večer pred 20. hodinou. 7News uvádza, že nie je jasné či niekto vystrelil do davu, alebo došlo k prestrelke. „Hasičská záchranná služba Miami-Dade uviedla, že celkovo bolo 10 obetí, štyria sa priviezli do nemocnice a šesť previezli,“ uviedla NBC 6 South Florida.

Svedkovia uviedli, že autor hitu Unforgettable na mieste nešťastnej udalosti natáčal video. Montana včera vydal Coke Boys 6: Money Heist Edition, ktorý je najnovším dielom jeho dlhotrvajúcej série mixtapov Coke Boys. Hosťujú A$AP Rocky, Benny the Butcher, Kodak Black, Max B, King Combs, Est Gee, Jeremih a ďalší.

Albumy a produkty od French Montanu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Billboard, Twitter

Zdroj titulného obrázku: YouTube/reprofoto/Law&Crime Network

Komentáre

Odporúčame